Batıkent Nakliyat Araçlarımız

Batıkent Nakliyat Araçları. Batıkent evden eve nakliyat kapalı çelik kasalı evden eve nakliyat araçları kullanılmalıdır. Firmamızın bütün araçları evden eve nakliyat yapabilmesi için özel tasarlanmış kasalara sahiptir. Araç kasalarının düzenli olarak temizlikleri yapılır ve ev eşyası haricinde herhangi bir yük taşınmaz. Bu belirttiğimiz hususlar eşyalarınızın temiz taşınabilmesi için alınmış tedbirlerdir. Aksi takdirde eşyalarınız ciddi zararlar görebilir, toza ve kire maruz kalabilir. Bir diğer unsurda evinizi taşımaya gelecek aracın eşyalarınızı alabilecek kapasite de olması gerekir. Eşyalarınızın sığmayacağı bir araçla evinizi taşımaya gelen nakliyat firması size ciddi sıkıntılar yaşatacaktır ve ne yazık ki birçok insanın başına taşınma esnasında gelmiştir. Taşınma anlaşması yaparken eşyalarınızı nakliye firmasının gelip görmesini mutlaka sağlayın. Batıkent nakliyat araçları.

Evden eve nakliyat araçları markası veya modeli ne olursa olsun ev eşyası taşınmasına uygun kasa ve ölçülere sahip olması gerekir. Kesinlikle evinizi taşımaya gelen araç eşyalarınızı rahat alabilecek boyutta olmalıdır. Bazen görüyoruz araç arkasına veya üstüne bağlanmış eşyaları, bu durum hem eşyalarınız için hemde trafikte çevrenizdekiler için tok tehlikeli bir durumdur. Bir nakliye firmasının en büyük görevi eşyalarınızda oluşabilecek herhangi bir hasara karşı mutlaka tedbir almaktır, aksine sizi ve eşyalarınızı tehlikeli duruma sokmamalıdır.

Batıkent Nakliyat Araçları

Ev taşımaya en uygun araç kasası kapalı kasalı araçlardır. Eviniz taşınırken eşyalarınız araç üzerinde seyir halindeyken herhangi bir hava koşulundan dolayı zarar görmemesi gerekir. Bu tip kasalar genellikle sac malzemeden üretilir ve evden eve nakliye firmaları tarafından çelik kasa diye tabir edilir. Bu araçlar ev taşımaya en uygun olanıdır. Başlıca üretim amacı ev taşımaktır. Aracın üzerine özel olarak tasarlanır ve genellikle kasanın içi ahşap kaplanarak eşyaların zarar görmemesi hedeflenir.

Batıkent de evden eve nakliyat yaparken kullanılan araçların üzerindeki kasalar istenilen ebat da olmalıdır. Küçük bir araçla evinizi taşımaya gelen nakliye firması size ciddi sıkıntılar yaşatabilir. Normal 3+1 bir ev eşyasını almayacak boyut da gelen araç sahibi firma işine önem vermemektedir. Size eşyalarınızı taşımaya başlamadan önce çok rahat sığacağını söyleyip daha sonra eşyalarınızın bir kısmı eski evinizde kalabilir. Bu tip firmalar sıkılmadan birde ikinci sefer için sizden fark talep edebilir. Yani tek seferde taşınması gereken eşyalarınız parça parça taşınır ve cebinizden daha çok para çıkar. Böyle bir durum ile karşılaşmak istemiyorsanız önceden firmadan bir eksper talep edip  verilen sözler karşılığın da sözleşme yapmalısınız.

nisan nakliyat logo

Call Now Button