İletişim Bilgilerimiz

İletişim Bilgilerimiz

Batıkent Nakliyat iletişim. Firmamız Nisan Nakliyatı günün istediğiniz anı arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçmeniz halinde taşınmanız hakkında bilgi ve evinize ücretsiz eksper hizmeti alabilirsiniz. Evinize gelen eksper elemanımız eşyalarınızı yerinde görerek size taşınmanız hakkında detaylı bilgi verecektir. Eşyalarınızın nasıl ambalaj yapılması gerektiği ve asansör kurulup kurulamayacağı gibi konularda sizi aydınlatır. Bütün incelemeler bittikten sonra fiyat teklifi verilir.

Firmamızı arzu ettiğiniz an arayarak ev taşıma, ofis taşıma ve asansörlü nakliyat hakkında bilgi alabilirsiniz. Uzun yıllardan beridir Batıkent ve bölgesin de evden eve nakliyat hizmeti sunuyor olmamızdan edindiğimiz tecrübelerle size kaliteli hizmet vermeyi hedefliyoruz. Artık günümüzde gelişmiş durumda olan evden eve nakliyatın nasıl yapıldığı ve taşınma öncesi ne gibi hazırlıkların yapılması gerektiği hakkında bilgi edinebilirsiniz. Batıkent nakliyat iletişim denildiği zaman firmamız Nisan Nakliyat 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Batıkent evden eve nakliyat hakkında gerekli tüm bilgi ve donanıma sahibiz. Yaptığımız profesyonel ev taşıma işlemleri sayesinde ciddi bir referans edinmiş durumdayız. Ev taşımayı size kabus olmaktan çıkartıp en muntazam şekilde yapmak öncelikli hedefimizdir. Günümüzün ev taşıma kriterlerine son derece uyum sağlayarak profesyonel ekiplerimiz ile güler yüzlü bir hizmet vermek garantisi sunuyoruz.

Call Now Button