Batıkent de Nakliyeciler

Batıkent de Nakliyeciler evinizin taşınması gerekiyorsa size en büyük desteği sağlayacak hizmet sektörüdür. Biz Nisan Nakliyat ailesi olarak bu nakliyeciler arasında yerimizi almaktayız. Firmamız bu alanda Batıkent ve bölgesin de öncü olabilmeyi hedeflemektedir. Yaptığımız işin işin kalitesini mümkün oldukça üst seviyelerde tutarak mutlak memnuniyetiniz hedeflenmektedir.

Ev taşımak tek başımıza yardım almadan yapabileceğimiz bir işlem değildir. Mutlaka tecrübe edinmiş bu iş hakkında ustalık kazanmış nakliyeciler ve çalışan personellerin yardımına ihtiyaç duyarız. Yıllar öncesinde eş dost ve akrabalar bir araya gelerek taşıma işlemini yapardı. Şimdi günümüzde ise durum çok farklı. Gelişen eşya sistemleri yeni üretilen mobilyalar mutlaka donanımlı insanlar tarafından taşınmalıdır. Aksi takdir de olası hasar boyutu bir hayli yüksek olacaktır.

Batıkent de Nakliyeciler standart hizmet olarak mobilya ve beyaz eşyaların söküp ambalajlarını yaparak yeni evinizde montajlarını yapmak zorundadır. Ekstra talepleriniz var ise anlaşma sırasında mutlaka firma yetkililerine bildirmeniz gerekir. Örneğin kolilere konulması gereken mutfak ve kişisel eşyalarınızın toplanması gibi. Bu durumlarla nakliyeciler size yapılacak işlemi detaylı olarak anlatır ve fiyatlandırmasını ona göre yapar.

Batıkent de Nakliyeciler

Nisan Nakliyat

Firmamız Nisan Nakliyat uzun yıllardır Batıkent de evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Bu yıllardan edindiğimiz tecrübe deneyimlerimizi evinizin sorunsuz taşınması için sergilemekten mutluluk duyarız. Son yılların en gelişmiş ev taşıma sistemlerine sahip firmamız size huzurlu bir taşınma garantisi vermektedir.

Firmamız çalışanları eşyalarınıza en az sizin kadar değer vererek taşıma öncesi hazırlık yaparlar. Bu hazırlıklar sökülmesi gereken mobilyaların sökülmesi ve bütün eşyaların hassasiyetine göre paketlenmesi işlemidir. Bütün hazırlıklar yapıldıktan sonra taşıma işlemi yapılır. Araç seyir halindeyken sürtünmeden dolayı hasar oluşmaması için aracın kasasına istiflenerek sabitlenir. Yeni evinize getirilen eşyalarınız sizin belirttiğiniz yerlere montajları yapılarak teslim edilir.

Son yıllarda taşıma sırasında yaşanılan en büyük sorun sökülen mobilyaların olması gerektiği gibi montajlarının yapılamamasıdır. Firmamız elbise dolabı ve TV ünitesi gibi sökülüp tekrar birleştirilmesi konusunda garanti vermektedir. Mutlaka teslim aldığımız gibi tekrar yeni evinize teslim ederiz. Her aracımızda ki ekip içerisinde mutlaka mobilya ustası mevcuttur.

Batıkent de Nakliyeciler
Batıkent de Nakliyeciler