Batıkent Ambalajlı Eşya Taşıma

Ambalajlama çalışması nakliye işimizde en önem verdiğimiz konuların başında gelmektedir ve firmamız bu konuyu en iyi icra eden firmalar arasındadır. Batıkent evden eve nakliyat yaparken sarılmadan eşyaların taşınması söz konusu bile değildir. Taşıma işlemine başlanmadan önce mutlaka eşyalarınız ambalajlanır ve öyle taşınır. Resimlerimiz de görüldüğü gibi firmamız genellikle kırmızı havalı naylonlar kullanarak ambalaj yapar. Batıkent de uzun yıllardan beridir hizmet veriyor olmamızdan dolayı Batıkenti çok iyi bilir ve bizden istenilen taşıma hizmetini profesyonel boyutlar da sunarız. batıkent ambalajlı eşya taşıma.

Eşyalarınızın ambalajlanarak taşınması zarar görmemeleri için alınan bir tedbirdir. Bu tedbir ne kadar kusursuz olursa eşyalarınızda bir o kadar kusursuz taşınır. Birbirinden farklı ağırlıklara ve boyutlara sahip eşyalarınız gerektiği hassasiyete göre ambalajlanması yapılmalıdır. Ambalaj işlemi eşyanız taşınmadan evin içerisinde yapılmalıdır, aksi takdirde kapılardan çıkarırken veya bina merdivenlerinden indirilirken zarar görmemesi gerekir.

Evden eve nakliyat sektöründe kullanılan ambalaj malzemeleri geniş bir yelpazeye sahiptir. Birçok ürün bu konuda geliştirilmiş ve oldukça başarılı olunmuştur. Eşyalarımız hassasiyet olarak birbirinden ayrılır ve ona göre ambalaj yapılması gerekir. Yapılan ambalajın göze güzel gözükmesi değil olumsuz bir durumda eşyayı nasıl muhafaza edeceği önemli olandır. İyi bir ambalaj kaliteli bir malzeme sayesinde olur. Kaliteli ambalaj malzemesi profesyonel bir evden eve nakliyat çalışanı tarafından kusursuzca uygulanması gerekir. 

                          Batıkent Ambalajlı Eşya Taşıma

Batıkent ambalajlı eşya taşıma Firmamız Nisan Nakliyat tarafından istediğiniz profesyonellik ile yapılmaktadır. Firmamızın verdiği en büyük garanti eşyalarınızın ambalaj yapılarak taşınmasıdır. Eşyalarınızın tamamı değeri ne olursan olsun mutlaka ambalaj yapılarak taşınması gerekir. Teknoloji ve endüstriyel ürünlerin yardımı ile geliştirilen evden eve nakliyat malzemeleri oldukça dayanıklı ve eşyalarınızı koruyucu özelliğe sahiptirler. Ev eşyası ambalajında kullanılan en yaygın ürünler havalı naylonlar, battaniyeler ve streç filmler günümüzde kolay ulaşılabilen ve her nakliye firmasında bulunabilen malzemelerdir. Önemli olan bu malzemelerin kaliteli olanını kullanmaktır. Taşınma sırasında uygulanan ambalaj malzemesinin deforme olmaması ve eşyayı koruması gerekir. 

Biz Nisan Nakliyat ailesi olarak Batıkent de ambalaj sanatını en iyi uygulayan firmalar arasında yer almaktadır. Firmamızın evinizi taşımaya gelen evden eve nakliyat aracın da eşyalarınızı kusursuz ambalajlayacak kadar malzeme mutlaka hazır bulundurulur. Firmamız aynı zaman da isteğe bağlı olarak farklı bir ambalaj malzemesi temini de yapmaktadır. Ekibimiz içerisinde bulunan mobilya ustamız eşyalarınızın sökülmesi ve taşınabilir hale gelmesi için ambalaj yapmakla görevlidir. Yeni evinizde ise tekrar mobilya ustamız tarafından eşyalarınız montajlanarak teslim edilir. 

Batıkent nakliyat iletişim bilgilerimiz

         Batıkent Evden Eve Nakliyat

                       

Call Now Button