Batıkent Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Batıkent Şehirler Arası Nakliyat
Batıkent evden eve nakliye firmamız, siz müşterilerimize kaliteli bir şehirler arası nakliyat hizmeti sunmaktadır. Batıkent şehirler arası nakliyat çok önem ve ciddiyet gerektiren bir hizmettir. Şehir dışına taşıma yaparken eşyaların uzun süre araç kasasında yolculuk edeceği için gerekli bütün tedbirlerin alınması gerekir aksi takdirde eşyalar ciddi zarar görebilir. Biz Batıkent evden eve nakliyat firması olarak şehir dışı taşıma işlemlerini daha önceden eşyalarınızın yerinde tespitini yaparak işe başlarız. Eşyalarınızı inceleyen eksper elemanımız eşyalarınız alabilecek araç kapasitesini belirler ve nasıl bir ambalaj yapılması gerektiği konusunda bizi bilgilendirir.

Şehirler arası eşya transferin de bir önemli hususta eşyaların teslimidir. Eğer ciddi bir aksilik yok ise taşıyıcı firma belirlenen zaman diliminde eşyalarınızı teslim etmek zorundadır. Eşyalarınız araca yüklenmeye başladığı andan itibaren değerinden sigorta poliçesi kestirilip tarafınıza sunulması gerekir. Biz Nisan Nakliyat ailesi bu konular büyük önem vermekteyiz. Eşyalarınız emanetimizdir düşüncesi ile evden eve nakliyat hizmetini şehir içi ve şehirler arası sunarız.

Önceden eşyalarınızı inceledikten sonra firmamız eşyaların rahat sığacağı boyut da bir araç gönderir. Eşyalarınız şehirler arası taşınacağı için çok dikkatli bir şekilde her eşyanın hassasiyetine göre ambalajlanarak araca yüklenir. Araç içerisinde çok iyi bir şekilde eşyaların istif edilmesi gerekir. Evden eve nakliyat aracı üzerinde uzun süre yolculuk yapacağı için ve her türlü yol durumu göz önünde bulundurularak dikkat edilmesi gerekir. Aracın üzerindeki kasa kesinlikle evden eve nakliyat yapabilmeye uygun kapalı kasa olmalıdır. Firmamızın araçları evden eve nakliyat yapabilmesi için tasarlanmış tamamı kapalı kasalı’dır. Firmamız donanımlarına ve profesyonel ekiplerine güvenerek size sorunsuz bir şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti sunabilmeyi hedeflemektedir. Batıkent şehirler arası nakliyat.

Call Now Button