Sigortalı Nakliyat

Sigortalı Nakliyat hakkında bu yazımızda siz değerli müşterilerimize bilgi paylaşımı yapacağız. Çünkü sigortalı nakliyat söylemi evini taşımak isteyen insanların nakliye firmaları tarafından en çok yanıltıldığı bir konudur. Sigortalı nakliyatın size ne gibi faydası var veya gerçekte yasal olarak böyle taşınmanız mümkün mü gibi konuları ele alacağız. Nakliye firması ile telefonda yaptığınız ilk görüşmede tüm neredeyse tüm nakliye firmaları sigortalı taşıdıklarını söyler. Peki gerçekte sigortalı nakliyat nasıl yapılır.

Evden eve nakliyat yapılırken evet sigorta yaptırılması mümkün. Fakat işçi hatasını karşılayan herhangi bir sigorta türü ne yazık ki bulunmamaktadır. Peki yapılan sigorta ne işe yarıyor diye soracak olursanız. Şehirler arası taşıma işlemlerinde mutlaka yaptırılması gereklidir. Bu sigortalar özellikle ev eşyaları için değildir. Aracın üzerindeki yükü gideceği istikamet ve yolculuğun ne kadar zaman süreceği belirlendikten sonra değerinden sigorta yaptırabilirsiniz. Araç üzerindeki yükün yolculuk sırasında yanması, kaza yapması ve herhangi bir doğal afet sonucun da zarar görmesi sonucunda bu sigorta devreye girer. Bu sayede zararınızı sigorta şirketinden talep edebilirsiniz.

Batıkent Sigortalı Nakliyat

Size telefonda verilen söze kanmayın nakliye firması ile mutlaka sözleşme yaparak ve işçiden kaynaklanan hasarı karşılaması gerektiğini belirtin. Yukarıda da değimiz gibi her nakliye firması sözde sigortalı garantili iş yapıyor. Fakat evinizin eşyaları taşınması sırasında oluşabilecek bir hasar karşısında çok çirkinleşen firmalar var. Bir nakliye firması ile anlaşmadan eşyalarınızı yerinde incelemesini ve sözleşme yapmanız gerektiği konusun da ısrar edin. Sizin ihtiyaçlarınıza karşı evden eve nakliyat firmasın da olumlu bir gelişim yok ise o firmadan uzak durun. Sonuç istediğiniz gibi olmayabilir.

Batıkent evden eve nakliyat firması olan firmamız Nisan Nakliyat sigortalı nakliyat hakkında net bir çalışma içerisindedir. Taşıma işlemi insan gücü ile yapıldığı için bazen hatada kaçınılmaz olmaktadır. Böyle durumlarda firmamız kesinlikle size verdiği söze taşınma sonrasında bile sadık kalmaktadır. Personelimizden oluşan bir hata kesinlikle firmamız tarafından karşılanmaktadır. Biz müşterilerimizi para olarak görmektense aileden görmeyi tercih ederiz. Yapmış olduğumuz bu duyarlı ve profesyonel hizmetler sayesinde Batıkent de ciddi bir referansa sahip durumdayız.

nisan nakliyat
nisan nakliyat

Call Now Button